Turkish Bantu users

Merhaba arkadaşlar, ingilizce bilmeyen varsa ben bantuyla ilgili sorularinizi cevaplayabilirim, asagiya mesaj yazarsaniz yardimci olurum.

Dear friends if you are a turkish speaker and you don’t speak english, i can help you with your questions about bantupay, so feel free to ask, i would like to help you because i am a supporter of bantu.

3 Likes

Good to have you join our community. Welcome onboard.

merhaba yeni günceleme sonrası key bilgilerim olmadıgı için import yapamıyorum yardımcı

@Engin101 ben twitter bağlayamadım bi bakar mısın kardesim

Merhaba, eski uygulamada telefon numarası 1 karakter fazla yazmışım şimdi yeni uygulamayı kuramıyorum. Eski uygulama internet yok gibi bir hata veriyor. Ne yapabilirim? Sitenin mail adresini göremedim yoksa oraya yazacaktım

Merhabalar, sorun tam olarak nedir anlayamadım, neyi twitera baglamak istiyorsunuz?

Merhaba, sorunu tam olarak anlatirsaniz sevinirim

Eski uygulama su anda calisiyor, yanlis yazsiginiz telefon numarasini duzeltmek icin telegram sayfasindan chat bolumunden sorununuzu iletebilirsiniz, sizi yonlendirecekler

merhabalar şuandan itibaren uygulamaya giremiyorum versiyon 2.0.18 yükseltin diyor ve testflight indirtti bana indirdim ama kod v.s yok giremiyorum

Thank you for helping out. Please use the Türkçe category below to help our Turkish users.

uygulama su anda calisiyor, yanlis yazsiginiz telefon numarasini duzeltmek icin telegram sayfasindan chat bolumunden sorununuzu iletebilirsiniz, sizi yonlendirecekler

Ne zman borsaya girecek